31
sie
Zaproszenie na imprezę plenerową do Rokietnicy
  • admin_top

Zapraszam wszystkich mieszkańców gminy Rokietnica, jak również całego powiatu poznańskiego na coroczną imprezę plenerową – „Rumpuć”, organizowaną przez Urząd Gminy Rokietnica.

Gminna zabawa odbędzie się 3 września 2016 roku. Początek o godzinie 12.00.

Oprócz corocznych, znanych już atrakcji rumpuciowych w tym roku szykują się nowości.

Moja Kancelaria została zaproszona do organizacji i prezentacji stoiska sołectwa Mrowino- Cerekwica. W obrębie stoiska zostanie zorganizowany punkt informacyjno- edukacyjny dotyczący praw konsumentów. Przez cały dzień będę odpowiadać na pytania związane z zasadami dokonywania zakupów w sklepach stacjonarnych i internetowych. Będzie okazja aby porozmawiać o tym, jakie mamy prawa jako konsumenci, będziemy zwiększać świadomość mieszkańców w zakresie prawa.

Na tę okazję Kancelaria wydała bezpłatną broszurę z wieloma przydatnymi informacjami, która będzie dostępna podczas imprezy.

Będzie również atrakcja dla najmłodszych. Kancelaria organizuje konkurs rysunkowy dla dzieci od 5 roku życia pod tytułem „Narysuj Konsumenta”. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak młodsi mieszkańcy rozumieją to słowo, jak wyobrażają sobie konsumenta. By ułatwić dzieciom funkcjonowanie w przyszłości, już dziś chcemy uświadomić im konsumenckie prawa i obowiązki. Każde dziecko, które weźmie udział w konkursie otrzyma dyplom i kredki.

Wśród uczestników zostaną rozlosowane 3 nagrody- niespodzianki.

Wszystkie prace będzie można oglądać na naszym stoisku.

Zapraszamy!