7
wrz
Impreza plenerowa w Rokietnicy za nami!
  • admin_top

W minioną sobotę, 3 września odbyła się duża impreza plenerowa, rodzinny festyn organizowany przez Urząd Gminy Rokietnica- Rumpuć 2016.

Jak zapowiadałam wcześniej, moja kancelaria współorganizowała stoisko sołectwa Mrowino- Cerekwica. Przygotowaliśmy atrakcyjne, cieszące się popularnością wśród mieszkańców miejsce, które łączyło tradycję i nowoczesność.

Pani Sołtys Róża Lubka wraz ze swoimi współpracownikami i przyjaciółmi przygotowała wspaniałe stoisko z wieloma atrakcjami, również dla dzieci. Odwiedzający chętnie zatrzymywali się przy naszej wystawie i podziwiali propozycje.

Moja kancelaria natomiast zaproponowała uczestnikom punkt informacyjny dotyczący praw konsumenta. W jeden dzień w plenerze zbudowano i zaaranżowano prawdziwą kancelarię prawną i pomieszczenia biurowe. Przed „kancelarią” można było się zatrzymać w przytulnej poczekalni z mnóstwem kwiatów i stylowych mebli. Każdy z uczestników mógł przyjść i porozmawiać z prawnikiem, zadać pytania. Dostępna była również broszura z praktycznymi informacjami na temat przepisów konsumenckich.

Dzień należy zaliczyć do udanych, tym bardziej, że sołectwo zajęło drugie miejsce w konkursie na stoiska w tegorocznej imprezie. Tak wysokie wyróżnienie otrzymaliśmy od Kapituły Konkursowej.

Dziękuję za możliwość uczestnictwa w ciekawej imprezie oraz za pomoc i przemiłą atmosferę w czasie całej zabawy.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć oraz przejrzenia broszury w wersji elektronicznej (dostępne na stronie głównej i na Facebooku), bowiem broszura drukowana cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i szybko na stoisku jej zabrakło.