o mnie

Tatiana Kiełb-Szewczyk

Jestem prawnikiem. Ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawo. Odbyłam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Po zdanym egzaminie radcowskim zostałam wpisana na listę radców prawnych.

Obecnie posiadam wszelkie uprawnienia do reprezentowania Państwa przed sądami i wszelkimi instytucjami, w tym urzędami we wszystkich sprawach, które Państwa dotyczą.

Doświadczenie zdobywałam od początku studiów, w czasie których odbywałam praktyki i staże z różnych dziedzin prawa. Po studiach pracowałam w kilku kancelariach prawnych w Poznaniu.

Od 2009 roku prowadzę własną działalność gospodarczą i obsługuję zarówno przedsiębiorców jak i osoby prywatne.

Jestem mediatorem stałym przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu.

Jestem również założyciele Fundacji Dobra Strona Prawa, która zajmuje się pomocą prawną i prawami człowieka http://www.dobrastronaprawa.pl/

Mieszkam w gminie Rokietnica, z którą jestem obecnie związana zarówno prywatnie jak i zawodowo.

Podjęłam wyzwanie prowadzenia kancelarii prawnej poza granicami dużego miasta i jestem przekonana, że to dobra decyzja. Chciałabym pokazać mieszkańcom gminy i przedsiębiorcom, że na terenie mniejszej miejscowości i okolicznych wsi może być łatwy dostęp do usług i porad prawnych na najwyższym poziomie. Uważam, że rzetelnego, doświadczonego prawnika nie trzeba szukać daleko.