1
gru
Kancelaria partnerem Karty Dużej Rodziny
  • admin_top

Kancelaria przystąpiła do ogólnopolskiego programu skierowanego do rodzin wielodzietnych –  Karta Dużej Rodziny. Dzięki temu wszyscy mieszkańcy, którzy posiadają aktualną kartę będą mogli skorzystać ze zniżki na usługi prawne świadczone przez kancelarię.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ (trójka dzieci i więcej w rodzinie) zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarń na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia. 

Teraz każdy, kto ma Kartę i jednocześnie potrzebuje pomocy prawnika może zgłosić się do mojej kancelarii i skorzystać z rabatu 20% na pomoc prawną w przeróżnych formach. Warto przypomnieć, że posiadacze Karty Dużej Rodziny już teraz mogą korzystać z pomocy prawnej i to bezpłatnie w Punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Cerekwicy. Tam, zgodnie z ustawą, członkowie rodzin wielodzietnych mogą uzyskać poradę prawną, konsultację, pomoc w sformułowaniu pisma itp. Jednak zakres bezpłatnych porad jest ograniczony. Punkt Nieodpłatnych Porad Prawnych może pomóc w podstawowym zakresie, porada to rozmowa i uzyskanie odpowiedzi na zadane prawnikowi pytania. Zdecydowałam się na uczestnictwo w programie Karta Dużej Rodziny jako partner, aby współpraca z osobami korzystającymi z porad w Punkcie mogła być kontynuowana. Teraz członkowie rodzin wielodzietnych mogą zgłosić się do kancelarii i skorzystać z dalszej pomocy, płacąc mniej. Dalsze wsparcie może polegać na udziale prawnika w negocjacjach, mediacji, reprezentacji przed sądem i innymi organami, prowadzeniu całego postępowania sądowego, pomocy podczas rozpraw przed sądami itp.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego z kancelarią i korzystania ze zniżek, które zapewnia program Karty Dużej Rodziny.

W przyszłości kancelaria zamierza rozszerzyć ofertę zniżek także dla pozostałych osób korzystających wcześniej z bezpłatnych porad. Zniżki będą dotyczyć również wszystkich usług prawnika, które nie wchodzą w ustawowy zakres porad darmowych. Informacja o ich uruchomieniu pojawi się na stronie internetowej kancelarii.

www.prawnik-rokietnica.pl, +48 784 930 376, www.tatianaszewczyk.pl