Porada na odległość

 

W związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, ograniczamy bezpośrednie kontakty. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom w tej trudnej sytuacji, zachęcamy do skorzystania z nowej formy usługi, zastępującej wizytę w kancelarii – porady i konsultacje prawne bez wychodzenia z domu.

Za pomocą poczty elektronicznej lub telefonu, mogą Państwo uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, przedstawić dokumenty i otrzymać profesjonalną poradę prawną.

Koszt porady prawnej jak zawsze wynosi 150 zł netto + VAT.

Jeśli potrzebujesz dalszego wsparcia, reprezentacji przed sądem, przygotowania dokumentów, pism itd. lub obsługi prawnej w jakimkolwiek szerszym zakresie, usługa jest wyceniana na bieżąco po zapoznaniu się ze sprawą i dokumentami.

Konsultacja kosztuje zawsze tyle samo i zastępuje spotkanie w kancelarii.

Jak otrzymać poradę krok po kroku:

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, podając swoje dane: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail,
  2. Opisz wstępnie swój problem, jeśli chcesz, dołącz niezbędne dokumenty, zaznaczając czy preferujesz odpowiedź mailową czy telefoniczną,
  3. Zaakceptuj warunki OWU i zgodę na przetwarzanie danych osobowych,
  4. Opłać usługę elektronicznie,
  5. Po zaksięgowaniu opłaty, w zależności od wybranej formy udzielenia porady, otrzymasz odpowiedź mailową lub prawnik skontaktuje się z Tobą w celu umówienia terminu rozmowy telefonicznej.

Udzielając porad na odległość, angażujemy się tak samo, jak podczas spotkania w kancelarii. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, staramy się pomóc i udzielić porady wyczerpująco. Jest tylko jedna różnica – dbamy o swoje zdrowie w czasie epidemii i nie narażamy swoich najbliższych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.